Gratulujemy ukończenia studiów.

szkoły oferujące szkolenia stomatologiczne, studenci stomatologii

Aby pomóc Ci w przejściowym okresie po opuszczeniu uczelni i przed wkroczeniem do gabinetu, przygotowaliśmy zestaw przydatnych materiałów.

Zaktualizuj Twój Profil

Prosimy o poświęcenie czasu na aktualizację profilu, dzięki czemu będziemy mogli Cię informować o naszych produktach i materiałach edukacyjnych przeznaczonych dla lekarzy.

Zarządzanie praktyką

Niezależnie od tego, czy planujesz pracować u kogoś, czy chcesz założyć własny gabinet, chcemy Ci pomóc w tym przejściowym okresie. W tym dziale poznasz zasady zarządzania biznesowego, relacji z pracownią techniczną, nauczysz się skutecznej komunikacji oraz wielu innych przydatnych umiejętności.

Edukacja pacjentów

Praktyka pokazuje, że znaczącą częścią pracy dentysty jest edukowanie pacjentów. Dlatego przygotowaliśmy zestaw edytowalnych materiałów do pobrania, które mogą pomóc w rozmowach z pacjentami na różne tematy. Znajdują się tu również materiały dla rodziców, dzieci i osób niemówiących po angielsku.

Kursy szkoleniowe z zakresu stomatologii

Pamiętaj o wymaganiach związanych z podtrzymaniem prawa do wykonywania zawodu. Na naszej stronie znajdują się 2 BEZPŁATNE kursy szkoleniowe. Instytut Blend-a-med Oral B (Procter & Gamble) jest uznawanym przez system ADA CERP dostawcą usług.

Zgoda na pliki cookie