ZASOBY WYDZIAŁOWE

Zdjęcie uśmiechniętego dentysty

Sekcja zasobów wydziału zawiera całą gamę pomocy dydaktycznych, takich jak analizy przypadków, materiały pomocnicze dla uczniów i prosty w obsłudze moduł, który umożliwia nauczycielom z zakresu stomatologii przydzielanie uczniom kursów z naszej biblioteki materiałów edukacyjnych.

Moduł wymaga tylko wybrania kursu, utworzenia zadania, przydzielenia identyfikatora zadania uczniom, a następnie zweryfikowania wyników.

BAZA DANYCH BADAŃ Z ZAKRESU STOMATOLOGII
W tej łatwej w użyciu bazie danych znajdziesz najbardziej aktualne badania na temat technologii, produktów i składników wykorzystywanych przez firmy Oral-B i Blend-a-med
ZADANIA

Te szybkie łącza umożliwiają wyświetlenie zalecanych kursów na podstawie etapu programu nauczania, tworzenie nowych zadań dla uczniów, przeglądanie utworzonych zadań, a także sprawdzanie, które kursy dokształcające otrzymały najwyższe oceny.

Informacje o zadaniach

Utwórz nowe zadanie

Przejrzyj istniejące zadania

ANALIZA PRZYPADKÓW
Analiza przypadków

Przypadki te dają wgląd w zagadnienia związane z opieką nad pacjentem. Uczniowie mogą wyświetlać przypadki, ale odpowiedzi pojawiają się wyłącznie w zasobach wydziału.

BIBLIOTEKA MULTIMEDIÓW
Zdjęcie prześwietlenia zębów pod szkłem powiększającym

Zapoznaj się z naszą biblioteką obrazów i filmów na temat najnowszych technologii i tematów dotyczących zdrowia jamy ustnej.

POMOCE DYDAKTYCZNE
zbliżenie mężczyzny piszącego w notatniku

Przeglądaj materiały zewnętrzne w celu dalszego rozwoju zawodowego.

Zgoda na pliki cookie