ZASOBY DLA UCZNIÓW

Zdjęcie przedstawiające studentów siedzących na schodach i zajętych rozmową

Sekcja ta zawiera różne materiały edukacyjne dla studentów stomatologii, od użytecznych informacji po pomoce przydatne po ukończeniu studiów.

Jeśli chcesz uzyskać szybki dostęp do otrzymanych zadań, kontynuować ich wykonanie lub przejrzeć inne aktywności związane z edukacją na stronie dentalcare.com, przejdź bezpośrednio do swoich kursów i aktywności.

BAZA DANYCH BADAŃ Z ZAKRESU STOMATOLOGII
W tej łatwej w użyciu bazie danych znajdziesz najbardziej aktualne badania na temat technologii, produktów i składników wykorzystywanych przez firmy Oral-B i Blend-a-med
POMOCE EDUKACYJNE I NAUKOWE
Zdjęcie przedstawiające dentystę oglądającego zęby pacjenta
Przegląd na temat zapalenia dziąseł

Ta sekcja zawiera kompleksowy przegląd zagadnień związanych z zapaleniem dziąseł, jednym z najczęstszych problemów zdrowotnych dotyczących jamy ustnej.

Zbliżenie na piszącą osobę
Materiały

Przeglądaj materiały zewnętrzne w celu dalszego rozwoju naukowego.

szkoły oferujące szkolenia stomatologiczne, studenci stomatologii
Gratulujemy ukończenia studiów.

Aby pomóc Ci w przejściowym okresie po opuszczeniu uczelni i przed wkroczeniem do gabinetu, przygotowaliśmy zestaw przydatnych materiałów.

ANALIZA PRZYPADKÓW
Zdjęcie przedstawiające dentystę trzymającego notatnik i długopis

Te szczegółowo opisane przypadki, opracowane przez najlepszych nauczycieli, dają wgląd w wiele złożonych zagadnień związanych z opieką nad pacjentem. Uczenie się oparte na konkretnych przypadkach pomaga rozwijać krytyczne myślenie i umiejętności rozwiązywania problemów.

KURSY
Zdjęcie przedstawiające osobę pracująca na tablecie

W firmie Oral-B współpracujemy z najlepszymi ekspertami z dziedziny stomatologii, którzy pomagają nam w opracowaniu kursów dokształcających z dentystyki. Wszystkie kursy CPD są bezpłatne i mają certyfikat ADA CERP.

BIBLIOTEKA MULTIMEDIÓW
Zdjęcie prześwietlenia zębów pod szkłem powiększającym

Zapoznaj się z naszą biblioteką obrazów i filmów na temat najnowszych technologii i tematów dotyczących zdrowia jamy ustnej.

Zgoda na pliki cookie