KURSY DOKSZTAŁCAJĄCE DLA DENTYSTÓW

Kursy dokształcające

Wybieraj z ponad 150 darmowych dentystycznych kursów dokształcających – z biblioteki materiałów szkoleniowych dla dentystów – oferowanych wyłącznie przez marki Blend-a-med i Oral-B firmy Procter & Gamble. Firma Procter & Gamble oferuje kursy z certyfikatem ADA CERP i jest zatwierdzonym przez Academy of General Dentistry dostawcą programu PACE na poziomie Fellowship, Mastership i Membership Maintenance. Zobacz szczegóły poniżej.

Kliknij tutaj, aby przeczytać o misji i celach firmy Procter & Gamble w zakresie programu dentystycznych kursów dokształcających.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat składania wniosku o przystąpienie do dentystycznego kursu dokształcającego na stronie dentalcare.com.

Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ukończone kursy, zadania i inne informacje.

Uznany dostawca usług ADA CERP

Instytut Blend-a-med Oral B (Procter & Gamble) jest uznawanym przez system ADA CERP dostawcą usług.

ADA CERP jest usługą Amerykańskiego Towarzystwa Stomatologicznego, która ma na celu wspomóc dentystów poprzez wskazywanie instytucji oferujących wysokiej jakości usługi z dziedziny doskonalenia zawodowego. ADA CERP ani nie aprobuje i nie wspiera konkretnych kursów lub szkoleniowców, ani nie implikuje akceptacji liczby punktów edukacyjnych przez izby lekarskie.

Uwagi lub zażalenia dotyczące dostawców kursów szkoleniowych należy kierować do tego dostawcy lub do ADA CERP pod adresem:
www.ada.org/goto/cerp

Zgoda na pliki cookie