KSZTAŁCENIE ZAWODOWE

Kształcenie zawodowe
Na stronie dentalcare.com możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w zakresie profesjonalnego kształcenia z dziedziny stomatologii

Nasze bezpłatne materiały edukacyjne dla dentystów zostały opracowane przez czołowych ekspertów, aby pomóc Ci w rozwoju i pozyskiwaniu aktualnej wiedzy z zakresu najnowszych osiągnięć stomatologii.

Zdjęcie wydarzenia organizowanego przez firmy Crest i Oral B

Geniusz z nazwy, geniusz z natury

Najnowsza elektryczna szczoteczka Oral-B wyznacza nowy standard pielęgnacji jamy ustnej, oferując przełomową technologię wykrywania położenia

Kursy dokształcające

KURSY STAŁEGO DOKSZTAŁCANIA STOMATOLOGICZNEGO

W Instytucie blend-a-med Oral-B współpracujemy z najlepszymi ekspertami z dziedziny stomatologii, którzy pomagają nam w opracowaniu kursów dokształcających z dentystyki. Wszystkie kursy CPD są bezpłatne i mają certyfikat ADA CERP.

ZASOBY WYDZIAŁOWE
Zasoby wydziałowe

Narzędzia dla nauczycieli, takie jak analiza przypadków, materiały pomocnicze dla uczniów, prosty w obsłudze moduł, który umożliwia nauczycielom przydzielanie uczniom kursów z naszej biblioteki materiałów szkoleniowych.
ZASOBY DLA UCZNIÓW
Zasoby dla studentów

Te materiały edukacyjne dla dentystów, w tym pomoce do nauki zasoby z zakresu stomatologii przygotowane specjalnie dla uczniów, są dostępne wyłącznie na stronie dentalcare.com
ANALIZA PRZYPADKÓW
Analiza przypadków

Analiza przypadków została przygotowana specjalnie dla uczniów dokształcających się w dziedzinie higieny dentystycznej. Każdy przypadek składa się z dokumentacji pacjenta (historia medyczna i karta periodontyczna) i z obrazów (zdjęć rentgenowskich i zdjęć wnętrza jamy ustnej). Te analizy przypadków mogą być użyte na wiele sposobów, np.:

• Samodzielna nauka, a następnie egzaminy.
• Praca grupowa, a następnie prezentacja.
• Grupowa weryfikacja i dyskusja.

Chcemy, aby te przypadki dostarczyły Ci spostrzeżeń dotyczących złożonych problemów związanych z opieką nad pacjentami.

Data aktualizacji analizy przypadków online: 09/15/2010

ZARZĄDZANIE PRAKTYKĄ
Materiały dla asystentów stomatologicznych

Użyteczne narzędzia i porady dotyczące wszystkich aspektów profesjonalnej stomatologii, w tym marketingu dla Twojej praktyki, zarządzania pacjentami, zarządzania personelem i prowadzenia firmy.

WYDARZENIA DO TWOJEGO KALENDARZA

KONGRESY DENTYSTYCZNE


Zbliżają się konwencjeBIEŻĄCE WYDARZENIA


Zbliżają się wydarzeniaZgoda na pliki cookie